Vitovent 200-W, typ H22S A300 - 300m3

  • Cenová ponuka na vyžiadanie

Obľúbený produkt

Porovnať produkt

Bez DPH: 0,00€

Dostupnosť: Skladom

Výrobcovia Viessmann

Kód produktu: Z015032

Centrálny systém vetrania obytných priestorov Vitovent 200-W pomôže. Tento systém kontinuálne vymieňa vzduch a zabezpečuje príjemnú a zdravú klímu v miestnostiach. Súčasne sa odstraňuje zápach a škodlivé látky.

Filtračný systém tiež čistí privádzaný vzduch od alergénov. Podstatne sa redukuje vnášanie peľu, roztočov a spór z vonkajšieho vzduchu a tým sa vytvára nedráždivá klíma nevyhnutná pre alergikov.

V teplom ročnom období možno obísť výmenník tepla systému Vivovent 200-W pomocou integrovanej automatickej obtokovej klapky. Tento okruh s reguláciou teploty umožňuje v noci chladnému vonkajšiemu vzduchu vstupovať do miestností a zabezpečuje príjemnú sviežosť.

VÝHODY NA PRVÝ POHĽAD + Energeticky úsporná prevádzka s DC ventilátormi + Integrovaný predhrievací register (regulovaný podľa potreby) + Úspora nákladov na vykurovanie vďaka spätnému získavaniu tepla + Vyvážená regulácia vlhkosti zabraňuje napadnutiu plesňou a poškodeniu stavby + Pohodlná obsluha prostredníctvom regulačnej jednotky Vitotronic 200 pripojeného tepelného čerpadla (aj cez spoločné diaľkové ovládanie), alebo priamo na prístroji


V prípade záujmu o montáž daného produktu našimi technikmi je cena montáže na vyžiadanie. Zabezpečujeme aj návrh a kompletnú dodávku potrubného systému.