Balíková zostava Vitocal 100-S AWB-E-AC A14

Dostupnosť: Skladom

Výrobcovia Viessmann

Kód produktu: Z018823

V prípade záujmu o inštaláciu daného produktu našimi technikmi je cena montáže na vyžiadanie. Zabezpečujeme aj návrh a kompletnú dodávku.

Na tento produkt je možné v rámci projektu Zelená domácnostiam II získať podporu na inštaláciu zariadenia. Viac informácií nájdete tu: https://zelenadomacnostiam.sk/sk/domacnosti/podporovane-zariadenia/tepelne-cerpadla/

Sme oprávneným zhotoviteľom v projekte Zelená domácnostiam II a v prípade zmluvy o dielo a preplácania poukážok, sú tieto poukážky hradené zo zdrojov EÚ.

Balíková zostava Vitocal 100-S AWB-E-AC 101.A, 400 V Pozostáva z:

• vnútornej jednotky
  • vonkajšej jednotky 400 V
  • diaľkového ovládania Vitotrol 200-A
  • zásobníka TÚV Vitocell 100-W typ CVBB 300 litrov
  • snímača vonkajšej teploty
  • snímača teploty zásobníka TÚV
  • expanznej nádoby na vykurovaciu vodu (bielej farby)
  • poistnej skupiny na vykurovaciu vodu

+ Tepelné čerpadlo vzduch/ voda s vykurovacími výkonmi od 1,8 do 16,7 kW, pri A7/W35.

+ Inverter kompresor umožňuje presné prispôsobenie výkonu aktuálnej potrebe tepla/chladu.

+ Nízke prevádzkové náklady vďaka vysokým výkonovým číslam COP (Coeffi cient of Performance) podľa EN 14511 až 5,1 pri A7/W35.

+ Maximálna výstupná teplota vody až 58 °C aj pri -10 °C pre verzie B04, B06, B08.

+ Vonkajšia jednotka s výparníkom, kompresorom, ventilátorom a expanzným ventilom.

+ Vnútorná jednotka s obehovým čerpadlom, poistnou skupinou, kondenzátorom, 3-cestným prepínacím ventilom a reguláciou, pri typoch „E“ s elektrickým prietokovým ohrievačom vody a pri typoch ,,AC“ aj s funkciou chladenia.

+ Vysoká účinnosť pri čiastočných prevádzkových zaťaženiach.

+ Nízka hlučnosť vďaka regulovateľným otáčkam ventilátora a kompresora.

+ Nie je potrebná žiadna ochrana voči zamrznutiu systému.

+ Jednoducho ovládateľná regulácia Vitotronic 200 s textovými hláseniami a s grafickým displejom s ovládaním jedného priameho a jedného zmiešavaného okruhu.

+ Nízke investičné náklady.

+ Uvedenie do prevádzky technickou službou Viessmann.

+ Vnútorná jednotka v perleťovej bielej farbe.