Vitovent 300-W, typ H32S C325 (R,L) - 300m3

  • Cenová ponuka na vyžiadanie

Obľúbený produkt

Porovnať produkt

Bez DPH: 0,00€

Dostupnosť: Skladom

Výrobcovia Viessmann

Kód produktu: Z019040(P)-Z019041(L)

Pre zachovanie zdravia a pocitu pohody ako aj ochranu stavby je dostatočná výmena vzduchu skutočne nevyhnutná. Riešenie ponúka vetrací systém: Zabezpečí potrebnú výmenu vzduchu a tiež vyreguluje v jednotlivých miestnostiach vlhkosť vzduchu. Systém takto zabráni tvorbe plesní a postará sa o kontrolovanú výmenu použitého vzduchu za vzduch čerstvý a prefiltrovaný, čo zabezpečí pohodovú klímu v miestnosti a ochranu objektu. Kontrolovaným odsávaním použitého vzduchu z priestorov, ako sú kúpeľňa, kuchyňa a WC dochádza tiež k priebežnému nahradzovaniu tohto vzduchu za vzduch z obývačky, detskej izby či spální. Takto sa zabezpečí priebežne dobrá kvalita vzduchu. Vybavenie účinnými peľovými filtrami znižuje záťaž škodlivinami, takže títo ľudia menej trpia alergickým reakciami a aj oni môžu voľne dýchať čerstvý vzduch.


Systém vetrania obytných priestorov Vitovent 300-W kontinuálnou výmenou vzduchu zabezpečuje príjemnú a zdravú klímu v miestnostiach a odstraňuje zápach a škodlivé látky. S výkonom až 300 m3/h.


VÝHODY NA PRVÝ POHĽAD + Vysoká inteligencia regulácie a nízka náročnosť inštalácie + Takmer nehlučná prevádzka zariadenia + Veľmi vysoký stupeň rekuperácie tepla znižuje tepelné straty pri vetraní na minimum a znižuje náklady na vykurovanie + Pohodlné ovládanie prostredníctvom regulácie tepelného čerpadla alebo obslužnej jednotky vetrania


V prípade záujmu o montáž daného produktu našimi technikmi je cena montáže na vyžiadanie. Zabezpečujeme aj návrh a kompletnú dodávku potrubného systému.