Neváhajte s novým kotlom alebo tepelným čerpadlom - kým sú za staré ceny

Neváhajte s novým kotlom alebo tepelným čerpadlom - kým sú za staré ceny

Od Nového roku pôjde pravdepodobne všetko hore - (nielen) na Slovensku sa čaká inflácia a vyššie ceny tovarov a služieb. Ak plánujete namontovať nový kotol - alebo vymeniť starý za nový - nie je dôvod čakať. Využite staré ceny, kým majú predajcovia naskladnené plynové kotly z predchádzajúceho obdobia.

Informujte sa u nás aké kotly máme naskladnené - vieme vám ich do 3 dní po dohode aj namontovať. Ponúkame výrobky od kvalitnej nemeckej firmy Viessmann - plynové kotly Vitodens v rôznych kategóriách. Máme aj lacnejšie kotly s menším výkonom a lacnejšou prevádzkou, stredné kotly a vlajkovú loď Vitodens s najväčším výkonom a rôznymi prídavnými funkciami.

Plánujete v roku 2022 inštalovať tepelné čerpadlo? Ponúkame Vám bezplatnú konzultáciu a cenovú kalkuláciu 0948773471. V prípade záujmu o štátnu dotáciu je potrebné sledovať Harmonogram konania jednotlivých kôl na stránke www.zelenadomacnostiam.sk . V rámci projektu Zelena domácnostiam II môžu domácnosti mimo Bratislavského samosprávneho kraja využiť európsku podporu na inštaláciu zariadení v rokoch 2019 až 2023. Pripravte sa už teraz - ako oprávnený zhotoviteľ Vám poskytneme bližšie informácie o podmienkach dotácie.

Write Comment

Najpredávanejšie