O nás

Montujeme zelenú techniku

Kúrenári, vodári a inštalatéri Nitra

UNICO TRADE: Montujeme, inštalujeme, realizujeme – a ponúkame výrobky v e-shope.

Sme zabehnutá firma z okolia Nitry. Venujeme sa predaju a montáži vykurovacej, chladiarenskej, regulačnej, sanitárnej a inej techniky. Máme veľké skúsenosti s inštaláciami u nás zakúpených alebo iných zariadení.

Poskytujeme poradenstvo a služby v oblasti obnoviteľných zdrojov.

Zúčastňujeme sa aktívne na projekte Zelená domácnostiam – sme registrovaní zhotovitelia. Solárne kolektory a fotovoltaika sú momentálne veľký hit a budúcnosť domácností – inštalujeme množstvo týchto technológii – navyše vám vieme poradiť s administratívou a dotáciami, poprípade vybaviť dokumentáciu za vás. Nebojte sa obrátiť sa na nás s otázkami!

Sme rodinná firma, preto si nemôžeme dovoliť odovzdať zanedbanú prácu! Máme radosť, že výsledky našej práce vidno na mnohých miestach v širokom okolí nitrianskeho regiónu.

  • Venujeme sa tradičným aj netradičným vykurovacím technológiám, v našej ponuke nájdete tepelné čerpadlá a plynové kotle, podľa vášho želania ich môžeme namontovať v kombinácii s inou technikou.
  • Stropné a stenové vykurovanie alebo vykurovací systém do fancoilu – naša tradičná špecialita.
  • Zaoberáme sa rekuperáciami – centrálnou alebo decentrálnou výmenou vzduchu. Rekuperácia je veľmi výhodná, ak chcete, aby vaša domácnosť spĺňala podmienky energetickej skupiny A0.
  • Zabezpečíme klasické kvalitné klimatizácie alebo vetranie vetrákmi.
  • V sortimente ponúkame zdravotechniku – spotrebiče, ktoré zlepšujú kvalitu vášho obydlia. Napríklad čističky vzduchu alebo čističky vody. Zdravá domácnosť je základ života – nepodceňujte problémy so vzduchom a vodou.

Do nášho sortimentu patria rôzne vodoinštalácie, plynárske doplnky, kúpeľnové zariadenia, vodovodné batérie, detektory úniku vody a podobne.

Montáže zelených technológií
HORE