Úprava vody a vzduchu

Montujeme zelenú techniku
Úpravovňa vody

Venujeme sa vodnej a vzdušnej technike, vieme vám dodať a namontovať špecializované čističky vzduchu alebo domáce úpravovne vody. V našom e-shope nájdete klimatizácie, stropné chladenie panelmi. Vieme vám poskytnúť a nainštalovať inteligentný systém proti vytopeniu – detektor úniku vody.

Domáce čističky vzduchuodstraňujú nečistoty a alergény zo vzduchu v domácnosti. Môžu pomôcť zlepšiť kvalitu vzduchu v interiéri, čo môže mať množstvo výhod pre zdravie a pohodlie. A zdravie je základ všetkého.

Až keď dýchate čistý vzduch, ste slobodní – nie každý má ten luxus.

Považujete čističky vzduchu či vody za zbytočné?

Domáce čističky vzduchu znižujú koncentráciu prachu, peľov, dymu, zvieracích alergénov a ďalších nečistôt vo vzduchu v domácnosti. To môže mať pozitívny vplyv na zdravie dýchacích ciest, alergií a astmy. Dokonca môžu pomôcť znížiť hluk v domácnosti. To môže byť obzvlášť užitočné v domácnostiach s malými deťmi alebo domácimi miláčikmi. Zlepšujú spánok a zvyšujú komfort. Existuje viac spôsobov čistenia vzduchu (HEPA filtre, UV filtre, ionizácia vzduchu atď.)

Ak máte domáce zvieratá, je dôležité zvoliť čističku vzduchu, ktorá je vhodná pre domáce zvieratá. Čističky vzduchu pre domáce zvieratá sú navrhnuté tak, aby boli účinné pri odstraňovaní zvieracích alergénov, ako sú chlpy, koža a sliny.

Čistá voda v domácnosti je nevyhnutná pre zdravie a pohodlie. Čistá voda neobsahuje škodlivé látky, ako sú baktérie, vírusy, chemikálie alebo ťažké kovy. Na dedinách treba pravidelne merať aj látky, ktoré sa do vody dostávajú poľnohospodárskou aktivitou. Nezanedbávajme problematiku čistej vody! V podstate ide o hlavnú podmienku nášho života.

Nie vždy je voda z vodovodu ideálna. Pritom vodu potrebujeme na pitie, varenie, hygienu tela, čistenie potravín, pranie… Spýtajte sa nás ako vám vieme pomôcť s nedostatočnou kvalitou vody.

HORE